Vücut çorabı fantezilerin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisidir. Çorap görünümüne sahip olup tüm vücudu kaplayacak şekilde üretilmiştir. İsmi buradan gelmektedir. Boy çorabı olarak adlandırıldığı da görülmektedir.

Genellikle file, tül, dantel ve transparan tarzı vücut çorabı çeşitleri üretilmektedir. Yaygın olarak özel bölgeleri açık üretilir ki bu ilişki esnasında büyük kolaylık sağlar. Vücut çoraplarının yan kısımlarının, göğüs kısımlarının açık üretildiği modelleri de vardır.

Uzun kollu ve askılı vücut çorabı çeşitlerini gündelik hayatta da kullanabilirsiniz. Örneğin gömleğinizin altında mükemmel bir dekolte görünümüne sahip olabilirsiniz. Oldukça seksi ve farkındalık yaratan bir tarz.

Vücut çorabı kesinlikle seksi bir kıyafettir. Vücut çorabının önemi erkeğin bu seksi kıyafetten etkilendiği gerçeği ile ortaya çıkmaktadır. İlişkinin en önemli sorunlarından bir tanesi sıradanlaşmasıdır. Sıradanlaşma ilişkinin soğumasına neden olur. Bu soğukluğu ortadan kaldıracak, sıradanlığı yıkıp atacak, ateşli anlar yaşamanıza yardımcı olacak yollara başvurmanız gerekecektir. Bunun en etkili yöntemi ise seksi görüntüden etkilenen bir erkeğin gözüne hitap etmekten geçer. Seksi kıyafetler ile bunu başarmak gayet mümkündür. Onu şaşırtın, sürprizler yapın, karşısına seksi bir kıyafetle çıkın.

Vücut çorabı bu ihtiyacı karşılamak üzere üretilmiş çok seksi bir kıyafettir. Deneyin etkisini göreceksiniz. Mesela farklı renkler ve farklı modeller deneyin, bu sürprizleri düzenli olarak yaparsanız erkek her seferinde daha fazla meraklanacak, daha fazla heyecanlanacak ve sizinle buluşmak için zamanı iple çekecektir. Her seferinde yeni bir sürprizin gelebilme ihtimalini düşünmek kimi heyecanlandırmaz ki… Sürekli sürprizlerle karşılaşan, her seferinde yeni heyecanlar yaşayan bir erkek buna kayıtsız kalamaz ve kendisi de karşılığını vermek için arayışa girer.

Ve sonuç olarak daha etkili, daha kaliteli, daha eğlenceli, daha sıcak bir cinsel yaşamın kapılarını aralamış olursunuz.