Menü
Sepetim

Girmoda Blog - iç giyim RSS Feed

30 Jun VÜCUT ÇORABI NEDİR? NİÇİN ÖNEMLİDİR?
0 1529
Vücut çorabı fantezilerin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisidir. Çorap görünümüne sahip olup tüm vücudu kaplayacak şekilde üretilmiştir. İsmi buradan gelmektedir. Boy çorabı olarak adlandırıldığı da görülmektedir.Genellikle file, tül, dantel ve ..
27 Jun ERKEKLER İÇİN SEKSİ KIYAFETLERİN ÖNEMİ
0 1308
Tartışmasız her bir birey çekici, etkileyici ve seksi olmak ister. İnsanlar bu isteklerini karşılayabilmek için biraz araştırma yapar ve genellikle isteklerini yerine getirmeyi başarırlar.Seksi kıyafetler giymek bunun en etkileyici yöntemidir. G..
27 Jun İNDİRİMLİ FANTAZİ ÜRÜNLER
0 953
Seksi kıyafetler, fetiş ürünleri, sex shop ürünleri cinsel hayatın önemli birer parçasını oluşturmaktadırlar. Bu ürünlere indirimli olarak da ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken girmoda.com üzerinden indirim kategorisine girmek ve istediğiniz ürünü..
27 Jun İÇ GİYİMİN ETKİLEYİCİ GÜCÜ
0 802
İç giyim birbirinden farklı zengin çeşitliliğe sahip ürünlerden oluşmaktadır. Çiftlerin sıradanlıktan çıkıp daha keyifli anlar yaşamak istemesi iç giyim kategorisinde çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.Birbirini daha iyi tanıyan ç..
01 May JARTİYER NEDİR? JARTİYER NASIL KULLANILIR?
0 3474
Jartiyerler 20. Yüzyılın başından itibaren yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Jartiyer, çorapları diz üzerinde tutmaya yarayan bir iç giyim ürünü olarak üretilmiştir. Jartiyerler, çoraplar ve bele takılan lastikli bağlar olmak üzere genellikle ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)