Kayganlaştırıcı  Anal veya Vajinal ilişkide ekstra ıslaklık sağlayan jeldir.

İlişki esnasında ıslaklık en önemli kavramdır. Kuru ilişki partnerler arasında büyük problem yaratmaktadır. Kayganlaştırıcılar bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Seksi acılı bir süreçten çıkartıp daha zevkli daha uzun seks sürecine sokarlar.

Peki Kayganlaştırıcılar Başka neye yarar?

Genel olarak ıslaklık vermesi yanında çeşitleri de vardır. Geciktiricili, Penis Büyütücü, Yenilebilinirler (Oral Sekse Uygundur), Aromalılar ( çikolata, çilek, muz, vanilyalı, şeftali vb. ), Rahatlatıcılar, Bayan İstek Arttırıcı gibi çeşitleri ilişkiye daha fazla renk katar.Kayganlaştırıcılar bir kez denediğiniz zaman seks hayatının vazgeçilmezi olacaklardır.

Kayganlaştırıcı kullanabilirim ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum!

Hiç merak etmeyin kayganlaştırıcı kullanımı çok basittir. Ön sevişme esnasında Penisin üstüne dökülerek hafif ovulur ve geriye doğru yedirilir. Bu kadar basit.Partnerinizin nasıl karşılayacağı ile ilgili kaygılıysanız. Maalesef eskiden bu ve benzeri ürünlere insanlarımız çok olumsuz yaklaşıyorlardı ancak yapılan araştırmalar ve sizin de çevrenizden teyit edeceğiniz gibi cinsel sağlık ürünleri artık herkes tarafından empati görmektedir.

Nasıl Temin Ederim ?

Kayganlaştırıcılar profesyonel ürünlerdir. Bebek yağları, kremler gibi kozmetik ürünlerini kesinlikle kullanmamalısınız. Aksi takdirde vajinal rahatsızlıklar, yanma, devamlı kuru kalma, ciltte dökülme ve sertleşme problemleri ile karşılaşabilirsiniz.Sitemizden alacağınız tüm kayganlaştırıcılar resmi distribütörlükler tarafından temin edilip gizli paketleme ile sizlere gönderilmektedir.