İç giyim birbirinden farklı zengin çeşitliliğe sahip ürünlerden oluşmaktadır. Çiftlerin sıradanlıktan çıkıp daha keyifli anlar yaşamak istemesi iç giyim kategorisinde çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Birbirini daha iyi tanıyan çiftlerin iç giyim söz konusu olduğunda oldukça uyumlu tercihler yaptığı gözlemlenmektedir. Bu doğrultuda yeni ürünleri deneyen, farklı renk ve modelde ürünleri kullanan çiftler cinsel hayatlarını daha da heyecanlı hale getirmişlerdir. Kadınlar farklı iç giyim ürünlerini kullanarak partnerleri ile olan iletişimini kuvvetlendirmişlerdir. İç giyim kadınların partnerlerini yatak odasında daha iyi tanımalarına vesile olmuştur.

Düzenli olarak farklı iç giyim modelleriyle partnerinin karşısına çıkan bir kadın erkeğini mutlak suretle etkilemiştir. Bu etki çiftler arasında daha kaliteli bir cinsel hayatın yollarını da aralamıştır. Daha eğlenceli daha kaliteli bir cinsel hayatı kim istemez ki? Bunun farkında olan bir kadın iç giyimde yeni modelleri takip eder ve partnerinin karşısına sürekli yeni sürprizlerle çıkar. Hiçbir erkek bu çeşitliliğin karşısında kayıtsız kalamaz.