Gecelikler RSS

GECELİKLER

Geceliklerin erkekler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Gecelikler kadınların çekiciliğini arttırmaktadır. Gecelikler daha seksi bir atmosfer oluşturmada oldukça etkilidir.

Bunun bilincinde olan kadınlar farklı model ve renkte gecelik tercihleri ile partnerlerini etkilemeyi başarmaktadırlar. Gecelik çeşitlerine baktığımızda, tül, dantel, saten ve ipeksi modeller göze oldukça hitap etmektedir. Bu unsurların başarılı bir şekilde bir arada kullanımı etkiyi arttırmaktadır. Tül, dantel ve kumaşın, renk ve stil ile birleşimiyle oldukça seksi bir gecelik modeli ortaya çıkabilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken bir husus ta sürekli tek tip bir model kullanmamaktır. Farkındalık yaratmak önemli bir husustur. Farkındalık yaratmanın önemli kurallarından biri de renk seçimidir. Farklı modellerde farklı renkler ile partnerinin karşısına çıkan bir kadının etki yaratmaması neredeyse imkansızdır. Sadece gecelikle de yetinmeyip jartiyer, vücut çorabı gibi modeller de denenmelidir.

Geceliklerin Önemi

Geceliklerin Önemi

admin 26/02/2019 0
   GECELİKLERİN ÖNEMİ   Seksiliğin ve çekiciliğin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi olan geceliklerin erkekler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Gec...
DEVAMI