Erkekler için gerekli olan fantazi ürünleri ve cinsel bakım ürünleri:


Yapay vajinalar, penis pompaları, penis halkaları, penis bakım kremleri, ereksiyon arttırıcı kremler, geciktiriciler, kayganlaştırıcılar, penis büyütücüler, mastürbatörler, şişme bebekler, penis büyütücü vakum pompaları, realistik mankenler gibi ürünler.

-Suni (yapay) vajina

Yapay vajinaları gerçeğinin kopyası olarak değerlendirebiliriz. Zevk amaçlı kullanıldığı gibi, erken boşalma sorununun tedavisi için de kullanılmaktadır. Suni vajina çiftlerin cinsel performansının artmasına yardımcı olur. Erkeğin düzenli olarak masturbasyon yapması boşalma süresini uzatarak daha uzun süre ereksiyon halinde kalmasına yardımcı olur. Gerçek zevki yaşamak istiyorsanız kullanıldığı malzeme çok önemlidir. Gerçekçi et dokusunu hissettiren özel malzemelerden üretilmelidir.Cinsel hayatınızın kalitesini arttırmaya yardımcı olurken, suni vajinalar ile erken boşalma sorunundan da kurtulmuş olursunuz.

-Penis Pompası

Penis pompalarının vakumlu, realistik ağızlı ve ya suda kullanılabilen çeşitleri vardır. Büyütücü vakum pompalarda,basınç ölçmesaati, basınç bırakma tetiği, genişlik ve yükseklik ölçü birimleri vs. bulunmaktadır. Kaliteli ve cilt dostu malzemedenüretilmişlerdir. Su altında kullanılan büyütücü vakumlar, suyun sağlamış olduğu basınç yardımı ile kullanılır. Penis su altında pompanın içine sokulup ileri geri hareket ettirmek suretiyle uygulanır.Penis büyütücü vakum pompaların en önemli faydası ise hafta 1-2 kez kullanımla 1 ay düzenli kullanıldığında penis boyunda ciddi oranda uzama sağladığı kanıtlanmıştır. Uzun süreli ve düzenli kullanımda penis boyu istenilen seviyeye gelebilir.

-Penis Halkaları

Penis halkaları, erken boşalmayı engellemeye ve uzun süreli ereksiyona yardımcı olur. Halkanın üste gelen kısmı titreşimlidir ve aynı zamanda partnerine de zevk verir. Birçok erkek mastürbasyon sırasında veya ilişki sırasında daha çok zevk almak ve sertlik süresini uzatmak için penis halkası kullanır.

-Penis bakım kremleri

Penis geliştirici bakım kremleri, hem uyarıcı etkili hemde penisinizin bakımı için gereklidir.Penis geliştirici elementler ve afrodizyak maddelerden oluşur.

-Geciktirici kremler

Geciktirici kremlerin tesir süresi 3-5 dakikadır. Erken boşalmayı önlemeye ve geciktirmeye yardımcı olur. Özel anların süresini uzatmak isteyen veya erken boşalma sorunu olan erkeklerin vazgeçilmez ürünüdür.

-Kayganlaştırıcılar

Tercihen anal vey vajinal kullanıma uygundur. Daha rahat ve zevkli cinsel yaşam için olmazsa olmazdır. Yenilebilir çeşitleri, kondom ile uyumluluğu ve oral sekse uygun olan çeşitleri vardır.

-Mastürbatörler

Masturbasyon aletleri3 boyutlu ve gerçekçi et dokusundan üretilmiştir. Realistik dokusuyla siz masturbasyon esnasında gerçek hissi verir ve daha fazla zevk almanızı sağlar. Kayganlaştırıcılarla birlikte kullanımında daha ıslak ve daha zevkli hale gelir. Cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda düzenli kullanımla erken boşalma sorununu çözer.