Menü
Sepetim

Girmoda Blog RSS Feed

30 Jun VÜCUT ÇORABI NEDİR? NİÇİN ÖNEMLİDİR?
0 1599
Vücut çorabı fantezilerin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisidir. Çorap görünümüne sahip olup tüm vücudu kaplayacak şekilde üretilmiştir. İsmi buradan gelmektedir. Boy çorabı olarak adlandırıldığı da görülmektedir.Genellikle file, tül, dantel ve ..
27 Jun ERKEKLER İÇİN SEKSİ KIYAFETLERİN ÖNEMİ
0 1384
Tartışmasız her bir birey çekici, etkileyici ve seksi olmak ister. İnsanlar bu isteklerini karşılayabilmek için biraz araştırma yapar ve genellikle isteklerini yerine getirmeyi başarırlar.Seksi kıyafetler giymek bunun en etkileyici yöntemidir. G..
27 Jun İNDİRİMLİ FANTAZİ ÜRÜNLER
0 989
Seksi kıyafetler, fetiş ürünleri, sex shop ürünleri cinsel hayatın önemli birer parçasını oluşturmaktadırlar. Bu ürünlere indirimli olarak da ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken girmoda.com üzerinden indirim kategorisine girmek ve istediğiniz ürünü..
27 Jun GECELİKLERİN ÖNEMİ
0 964
Seksiliğin ve çekiciliğin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi olan geceliklerin  erkekler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Gecelikler kadınların çekiciliğini arttırmaktadır. Gecelikler daha seksi bir atmosfer oluşturmada oldukça etkilidir. Bunun bil..
27 Jun İÇ GİYİMİN ETKİLEYİCİ GÜCÜ
0 840
İç giyim birbirinden farklı zengin çeşitliliğe sahip ürünlerden oluşmaktadır. Çiftlerin sıradanlıktan çıkıp daha keyifli anlar yaşamak istemesi iç giyim kategorisinde çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.Birbirini daha iyi tanıyan ç..
16 Jun BÜYÜK BEDEN SEKSİ GİYİM
0 5821
Her kadın seksi olmak ister ve her kadın isterse bunu başarabilir. Seksi bir kadın olmanın tek bir tanımı yoktur. Çünkü erkeklerin seksi kadın tanımı kimi ortak noktaları olmakla beraber yüzde yüz aynı değildir, farklılıklar gösterir.Seksi ol..
13 May PENİS BÜYÜTÜCÜ POMPA NEDİR?
0 1538
Penis Büyütücü Pompa Nedir?Penis büyütücü pompalar vakumlama tekniği ile belirli bir düzen içerisinde uygulanması durumunda yine belli bir süreden sonra penisin büyümesini sağlayabilen aletlerdir.Penis Büyütücü Pompa Ge..
01 May JARTİYER NEDİR? JARTİYER NASIL KULLANILIR?
0 3474
Jartiyerler 20. Yüzyılın başından itibaren yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Jartiyer, çorapları diz üzerinde tutmaya yarayan bir iç giyim ürünü olarak üretilmiştir. Jartiyerler, çoraplar ve bele takılan lastikli bağlar olmak üzere genellikle ..
15 Apr KAYGANLAŞTIRICI NEDİR? NASIL KULLANILIR?
0 14545
Kayganlaştırıcı  Anal veya Vajinal ilişkide ekstra ıslaklık sağlayan jeldir. İlişki esnasında ıslaklık en önemli kavramdır. Kuru ilişki partnerler arasında büyük problem yaratmaktadır. Kayganlaştırıcılar bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Seksi acılı ..
30 Nov TAYT MODELLERİ
0 2880
TAYT MODELLERİTayt kalçayı ve bacakları sıkıca saran bir kadın kıyafetidir. Taytlar dış giyim, iç giyim ve spor giyim olarak ayrılırlar.Taytlar kadınların gündelik yaşamlarında yaygın olarak tercih ettikleri bir kıyafettir. İç giyim taytlar gene..
30 Nov SEKSİ KIYAFETLERİN ETKİSİ
0 846
SEKSİ KIYAFETLERİN ETKİSİDikkat çekici olmak, etkileyici olmak, seksi olmak… Birçok insanın, özellikle de kadınların hayallerini süslediği bir tarz. Bu sıfatlara sahip olmanın genellikle dış görünüşle ilgili olduğu söylenir. Genel algıya bakacak ol..
30 Nov VÜCUT ÇORABI NEDİR NASIL KULLANILIR?
0 1120
EN SEKSİ FANTAZİ KIYAFETLERİN BAŞINDA GELİRVücut çorabı, fantazi ve cinsel yaşamlarına renk katmak isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği üründür.Vücut çorapları fiziğinizi mükemmelleştirerek seksapalitenizi doruklara çıkaracaktır. Vücudunuzda k..
30 Nov PENİS UZATICI VAKUM POMPASI SUNİ VAJİNA
0 1135
PENİS UZATICI POMPALAR-SUNİ VAJİNALARSuni vajina, mastürbatör, penis vakum pompaları. Cinsel yaşantınızın kalitesini artırmaya yardımcı vajina çeşitleri ile erken boşalma sorununuzdan da kurtulabilirsiniz. Bir nevi antrenör olarak görebilirsiniz..
30 Nov ERKEKLER İÇİN GEREKLİ OLAN FANTAZİ VE CİNSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ
0 4231
Erkekler için gerekli olan fantazi ürünleri ve cinsel bakım ürünleri:Yapay vajinalar, penis pompaları, penis halkaları, penis bakım kremleri, ereksiyon arttırıcı kremler, geciktiriciler, kayganlaştırıcılar, penis büyütücüler, mastürbatörler, şişme..
30 Nov KADINLAR İÇİN FANTAZİ ÜRÜNLER
0 2536
Hareketli bir cinsel hayatı olmasını hangi kadın istemez ki? Ateşli bir seks yaşamak için sadece cinsel istek yetersiz kalabilir. Bu nedenle farklılık arayan çiftler bazı fantazi ürünleri denerler. Fantazi ürünler çiftlerin cinsel yaşamlarını en üst..
30 Nov KOSTÜMLER VE ÇEŞİTLERİ
0 550
Cinsel yaşamda yeniliklerin önemi büyüktür. Sıradanlıktan ve monotonluktan sıyrılmış, heyecanlı, ihtiraslı, şehvetli bir cinsel yaşamın devamını sağlamanın en iyi yolu yeniliklere açık olmaktan geçer.Peki nedir bu yenilikler? Ne yapılması gerekir? ..
30 Nov FANTEZİ AKSESUARLAR
0 693
Aksesuarlar  cinsel hayatın ayrılmaz parçasıdırlar. Bu aksesuarlar kimi zaman daha ihtiraslı, kimi zaman daha eğlenceli, kimi zamansa daha seksi anların tamamlayıcısı konumundadırlar.İnsanlar her zaman mutlu olmak ister, güzel bir hayat yaşamak ..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)